Vybíjené oblečení

16. ledna 2013 v 19:34 | Michelle


Fotek vybíjeného oblečení a dívek do něj oblečených je např. na we♥it kotel. Řekla bych že tak v prosinci se vybíjená móda dostala do ČR, i když dle mého názoru v žalostně malé míře. V New Yorkeru jsem si koncem prosince koupila šedé tričko s ostny na ramenou... na každém rameni jich je pět což je hodně málo ale byla jsem z toho objevu tak nadšená že jsem ho tam prostě nemohla nechat. :D V sobotu jsem v New Yorkeru byla zase a tentokrát tam vybíjeného oblečení bylo o trochu víc. No kdyby naproti nebyl Bontonland se spoustou věcí s One Direction tak si snad i něco koupim ale touha vlastnit hrnek a řetízek s 1D byla silnější než vlastnit ocvočkované tričko. :DD
Podprsenky, korzety a kožené bundy... tyto vybíjené kousky bych ráda vlastnila ale pochybuju že v týhle řiti světa seženu. :D Obzvlášť se mi líbí kombinace vybíjeného korzetu a džínové bundy nebo košile ♥ :))


Pokud chceš mít doma nějaký vybíjený kosuek tak můžeš skočit do již zmíněného New Yorkeru ale počítej s tim že budeš mít stejný tričko / svetr / a tak dále.. jako další přinejmenším dvě holky ze tvojí školy (No nebo je to tak jen na naší škole? Těžko říct. :D). Druhou variantou je ozvlášnit cvočky nějaký svůj oblíbený kousek. Cvočky můžeš sehnat tady - www.prorockshop.cz (všelijaké druhy) nebo na www.wayfarer.cz (pyramidy)
(Při kliknutí na adresu se rovnou dostanete na náhled cvočků :))

Michelle


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama