Červen 2013

holiday project: 31 days

30. června 2013 v 9:32 | Gabi & Michelle |  holiday project: 31 daysVšichni určitě znáte takové ty, většinou desetidenní, projekty kde blogerky píší něco o sobě a na každý den mají připravené jedno téma. My jsme si ten projekt maličko prodloužily, a to na celý červenec. Máme připravených 16 různých témat a v psaní se budeme střídat. Pokud tato témata zajímají tak čtěte dál... :))


Hansel & Gretel: Witch Hunters

28. června 2013 v 12:44 | Michelle
Dneska je den kdy by se hodilo pochlubit se výzem. No já to radši neudělám, ještě bych byla za debila. :DD Každopádně jsme s Gabi ukončily základní vzdělání a v záři do prváku, úúú. :D
Včera byl ve škole sportovní den a já na něj nešla, takže jsem si stáhla film na kterej jsem chtěla jít do kina. No nakonec jsem na něj nešla ale nepodívat se na něj? Ani náhodou! Asi mám novej oblíbenej film. :D
Pohádku o perníkový chlaloupce zná každej. No a o drsný dvojce se zbraněma v rukách namísto dvou roztomilých dětiček jsme určitě taky slyšeli. Každopádně pokud si chcete přečíst oficiální popis filmu tak TADY.


nail polish: miss sporty

26. června 2013 v 14:28 | Michelle

Snad každá holka si alespoň občas nalakuje nehty, no a každé vyhovuje jiná značka. Nikdy bych si nehty nenalakovala lakem co koupim za dvacku bůhvíkde. Vyzkoušela jsem laky od avonu, od essence a od miss sporty. Moc ne no, ale ani jsem nemusela protože laky od miss sporty jsem si okamžitě oblíbila.

Barvy: Někomu se může zdát, že škála barev není tak velká jako u laků jiných značek, ale mě vyhovuje a některý barvy jsou fakt úžasný. No a jestli někomu nestačej klasický barvy tak si můžete koupit třpytivý laky, který se jen tak mimochodem blbě odlakovávají. xD Naprosto boží jsou laky Metal Flip, jeden jsem dostala od kamarádky a patří k mým nejoblíbenějším.


holidays plans

25. června 2013 v 7:35 | Michelle
článek je přednastaven
Pamatuju si na první školní den, stáli jsme se třídou u vchodu a povídali si, řešili kdo má jak nově nabarvený vlasy, kdo má co na sobě, co prázdniny a tak. Potom se jako vždy strhnul boj o místa ve třídě. My s Gabi ukořistily lavici přesně uprostřed a vesele tam dřepíme dodnes. xD No a najednou je konec. Už se neučíme, dneska odevzdáváme učebnice, zítra jdeme do kina, potom je sportovní den a v pátek výzo. Pamatuju si úplně přesně co jsem dělala minulý prázdniny jako by to bylo včera a najednou tady jsou další. Neskutečný. No, teď už k těm mým plánům... :D


news

24. června 2013 v 16:51

po delší době máme nový design! toho jste si ale určitě všimli sami :D

smazaly jsme všechny rubriky, většina nám jich přišla zbytečná, takže jsou pryč

tento měsíc jsme napsaly jen dva články, opět se omlouváme za neaktivitu, ve škole jsme měly celkem frmol kvůli tvorbě webových stránek a tak, školní rok je konečně u konce takže o prázdninách se můžete těšit na články každý den :))

určitě znáte takové ty projekty "10 dní" apod. celý červenec zde bude takový projekt také probíhat, už brzy se dozvíte témata, díky nim se toho dozvíte, řekla bych, celkem dost o nás, snad vás to bude bavit :))

Gabi & Michelle


Summer day

15. června 2013 v 10:09 | Michelle
s mým (ne)milovaným psiskemkiss please :D
Mischa is back.. and has got fish :D

10. června 2013 v 11:01 | Michelle
Opět se omlouvám za aktivitu. :D Ale nějak není chuť psát články, nebo inspirace nebo čas... no určitě to všichni znáte. Mám rýmu a bolí mě hlava a tak, takže jsem dneska zůstala doma. Alespoň mám čas se učit chemii protože se trochu bojim že bych mohla propadnout. :'D Super, zmiňuju se o učení a místo toho sedim u pc a píšu článek. :DDCopak to je? Hmmm. :D Úvodní fotka k první povídce co jsem si po roce a oár měsících nechala zveřejnit. Jen jsem změnila působiště z onecirection-ff na http://lovebites-ff.blog.cz/. Pokud si někdo pamatuje na slátaninu Poklad na konci duhy a bavil oho to, nebo pokud jen rádi čtete bromance příběhy tak si z dílny Mischa Myš (:'D) můžete přečíst...